دعوت به همکاری

فروشگاه M32 در راستای ارائه خدمات و فروش محصولات خود از دوستان علاقه مند، دعوت به همکاری مینماید. و این همکاری نیازی به هزینه اولیه یا اجاره مغازه ندارد.

این همکاری می تواند به یکی از روش های زیر صورت یگیرد:

 

همکاری به عنوان تبلیغ کننده:

روشی مناسب برای افرادی که دارای وب سایت می باشند.

 

پورسانت همکار تبلیغ کننده برای محصولات  ۱۰% می باشد.

 

بعد از ثبت نام در سیستم همکاری، محصولات از طریق یک پنل اختصاصی در دسترس شما قرار خواهد گرفت. با قرار دادن کد این محصولات در وب سایت خود، بابت هر خریدی که توسط کاربران شما انجام می شود پورسانت گرفته و درآمد کسب کنید.

در این روش با یک بار وقت گذاشتن می توانید درآمد دائمی خوبی کسب نماید.

جهت حمایت از همکاران سیستم، فروشگاه M32 یک فروشگاه دیگر به نام Robonet راه انداز کرده است که در آن هیچ تبلیغاتی از نام M32 وجود ندارد. و در تمام سفارشات نام فروشنده Robonet ذکر شده است.

هر فروشگاه در سیستم همکاری در فروش Robonet دارای آدرس و لینک خرید مجزا می باشد. وضعیت سفارشات و تسویه حساب ها از طریق پنل اختصاص و توسط شما قابل رهگیری می باشد.

در صورت تمایل می توانید دامین اختصاصی خود را به فروشگاه وصل نمایید. تا مشتری ها فروشگاه را با دامین اختصاصی که شما انتخاب کرده اید بشناسند و همچنین میتوانند تمامی اقلام تبلیغاتی خود اعم از کارت ویزیت، تراکت، خودکار و سایر اقلام تبلیغاتی را نیز برای ما ارسال نمایند تا در درون بسته های ارسالی قرار گیرد.

تسویه حساب ها بعد از تغییر وضعیت سفارشات از ارسال شده به توزیع شده صورت میگیرد. تسویه حساب ها دو بار در هفته صورت خواهد گرفت.

برای ثبت نام در سیستم همکاری، وارد سایت فروشگاه Robonet با لینک زیر شوید:

http://Robonet.ir


 

 

همکاری به عنوان نماینده فروش:

روشی مناسب برای دانشجویان، صاحبان مشاغلی چون کافی نت و فروشگاه های مرتبط با الکترونیک.

 

تخفیف همکاری در این روش برای محصولات ۱۰% می باشد.

توجه: تخفیف همکاری در این روش برای محصولات شاخه پروژه های دانشجویی ۲۰% می باشد.

توجه: هزینه ارسال سفارشات برای همکاران، رایگان خواهد بود.

 

در این روش بازاریابی و جذب مشتری توسط شما انجام می شود. سفارش مورد نظر را باید به صورت نقدی از فروشگاه خرید نمایید تا از تخفیف ویژه همکاری بهره مند شوید.

بیشترین سود همکاری متعلق به این روش می باشد.

 

جهت مشاهده نحوه خرید نقدی اینجا کلیک کنید.

 

همکاری به عنوان نویسنده (به زودی):

روشی مناسب برای دانشجویان، علاقه مندان به الکترونیک و وبلاگ نویسان.

 

دستمزد برای هر مطلب آموزشی یا هر پروژه الکترونیکی که در سایت قرار بگیرد مبلغ ۵۰۰ تومان می باشد.

مطالبی که از سایت های دیگر کپی شوند از نظر موتور جستجوگر گوگل ارزش پایینی دارند. دستمزد برای مطالبی که تالیف شوند و از هیچ سایت دیگری کپی نشده باشد مبلغ ۱۰۰۰ تومان می باشد. در رابطه با خلق یک مطلب آموزشی انتظار معجزه نداریم. برای درک بهتر این مطلب به لینک های زیر که نمونه ای از مطالب خلق شده است مراجعه کنید:

http://projects.m32.ir/1362/

http://projects.m32.ir/1310/

http://projects.m32.ir/1062/

آموزش های تکمیلی در مورد نحوه نویسندگی در سایت و کیفیت مطالب بعدا اعلام خواهد شد.

 

جهت نویسندگی در سایت M32.ir هر شخص به عنوان نویسنده یک شناسه و رمز ورود دریافت خواهد کرد. هر نویسنده متناسب با تعداد و کیفیت مطالب، درآمد خواهد داشت.

تسویه حساب هفته ای یک بار و در روز شنبه انجام خواهد شد. جهت تسویه حساب فقط شماره کارت از حساب سیبای بانک ملی را در اختیار فروشگاه قرار دهید.

لازم به ذکر است که سایت M32.ir تخصصی و فقط در رابطه با رشته الکترونیک فعالیت می کند. بنابر این فقط با اشخاصی که رشته آن ها الکترونیک می باشد فعالیت همکاری خواهیم داشت.